ЗА КАКВО
ЩЕ СЕ БОРИМ В 50-o НС!

Ще търсим мнозинство за поправка на вредните промени от Сглобката в Конституцията.

Ще предложим балансиран Държавен бюджет, без популистки разходи и с ограничено теглене на държавен дълг. Социални разходи, насочени към хората, които имат реална нужда. Финансирането на общинските проекти да се извършва след анализ на целесъобразността на проектите. Насочването на парични средства да не бъде само към общините, близки до властта, а към проекти, които ще имат пряко отношение към подобряване живота на хората.

Ще предложим Национален план за ограничаване и решаване на демографската криза. Ще изготвим политики за грижа към младите семейства. Ще търсим финансиране на детски заведения и училища в малките населени места. Ще променим финансирането на принципа „парите следват ученика“.

Ще отстояваме запазването на данъчната политика, включително плоския данък от 10 процента. Това ще донесе предвидимост и сигурност, както за местния бизнес и хората, така и за чуждите инвеститори.

Ще се противопоставим на затварянето на стратегически мощности в Енергетиката и съкращаването на десетки хиляди работни места, което се готви, за да могат шепа фирми (близки до някои партии) да усвоят стотици милиони по ПВУ.

Ще предложим Закон за браншовите организации в растениевъдството и животновъдството, което ще доведе до широка представителност на всички, работещи в бранша. Ще осигурим справедливо подпомагане на отрасъла, а не парите да се „раздават“ след протести.

Ще упражняваме интензивен парламентарен контрол, насочен както към МВР, така и към МФ (относно Приходната агенция с цел повишаване събираемостта на данъци и такси).

Ще изготвим законодателни предложения за постигане на медиен плурализъм и пълна прозрачност при собствеността на медиите.

Ще внесем отново Законопроекта за здравето, с който ще се осигури медицинска грижа за хората във всяка точка на страната.

Ще се борим за сухопътен Шенген, без ангажимент от наша страна за приемане на нелегални мигранти.

Защо са важни тези парламентарни избори?

1
1

НАШИТЕ ЛИСТИ

Листи за 50-то народно събрание

Изберете област
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top

    1 МИР - Благоевград

    водач на листа

    Тошко Йорданов Хаджитодоров

    Тошко Йорданов е родом от град Ямбол. Завършил е Националната гимназия за древни езици и култури (НГДЕК) в София. Впоследствие завършва специалност „История“ в Софийския университет.

    От 1992г. се занимава с телевизия, като е работил в предаванията „Ку-ку“, „Каналето“ и „Хъшове“. А от 2008г. е главен сценарист в „Шоуто на Слави“ по Бтв.

    Депутат и председател на ПГ на „Има такъв народ“ в 45-о, 46-о, 47-о и 49-о НС.

     

    Кандидати за Народно събрание

    1. Тошко Йорданов Хаджитодоров

    2. Станислав Иванов Богдански

    3. Иванка Василева Асенова

    4. Миглена Георгиева Думанова

    5. Красимир Георгиев Ангелски

    6. Шериф Янузов Ходжов

    7. Мустафа Мехмедов Кьоров

    8. Марио Василев Герински

    9. Веселин Стефанов Балев

    10. Ангелина Крумова Попова

    11. Петър Валериев Пандев

    12. Георги Иванов Петров

    13. Симеон Георгиев Шайков

    14. Лилия Николаева Чакърова

    2 МИР - Бургас

    водач на листа

    Ивайло Ванев Вълчев

    Ивайло Вълчев е  Роден е на 9 януари 1972 година в Бургас. 

    Завършва Френската гимназия в родния си град, а след като идва в София, учи Българска филология в Софийския университет.

    Той живее в София и се занимава с телевизия от почти 30 години.
    Основно като сценарист, но също така като водещ и продуцент. 

    Автор е на едни от най-обичаните и поетични текстове в песните на Ку-ку бенд.

    Депутат е от групата на „Има такъв народ“ в 45-о, 46-о и 49-о НС.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Ивайло Ванев Вълчев

    2. Силви Кирилов Петров

    3. Тодор Георгиев Иванов

    4. Боян Митков Хлебаров

    5. Валери Красимиров Крумов

    6. Стойко Георгиев Андреев

    7. Драгомир Костадинов Костадинов

    8. Христина Стефанова Педикова-Генева

    9. Живко Тошков Димов

    10. Найден Щерионов Пулакев

    11. Живко Илиев Канев

    12. Евгений Митков Генчев

    13. Тодор Димитров Дойчев

    14. Красимир Георгиев Стоянов

    15. Златина Петкова Забирова

    16. Венцислав Георгиев Велков

    17. Цветомир Динков Тачев

    18. Росен Николов Костов

    19. Цветомир Гинков Вълков

    20. Тома Енчев Николов

    21. Никола Иванов Янакиев

    22. Павлина Станчева Илиева

    23. Милен Методиев Левендов

    3 МИР - Варна

    водач на листа

    Тошко Йорданов Хаджитодоров

    Тошко Йорданов е родом от град Ямбол. Завършил е Националната гимназия за древни езици и култури (НГДЕК) в София. Впоследствие завършва специалност „История“ в Софийския университет.

    От 1992г. се занимава с телевизия, като е работил в предаванията „Ку-ку“, „Каналето“ и „Хъшове“. А от 2008г. е главен сценарист в „Шоуто на Слави“ по Бтв.

    Депутат и председател на ПГ на „Има такъв народ“ в 45-о, 46-о, 47-о и 49-о НС.

     

    Кандидати за Народно събрание

    1. Тошко Йорданов Хаджитодоров
    2. Драгомир Стефанов Петров
    3. Ивайло Симеонов Костадинов
    4. Цветелина Димитрова Атанасова
    5. Юлиян Георгиев Минчев
    6. Любка Живкова Петрова
    7. Светослав Николов Иванов
    8. Моника Станиславова Петрова
    9. Румен Георгиев Стоянов
    10. Стойко Георгиев Георгиев
    11. Ивелин Иванов Димитров
    12. Антон Стоянов Янев
    13. Мартина Диянова Николова
    14. Иван Тодоров Иванов
    15. Милен Ивалинов Стаматов
    16. Християн Атанасов Христов
    17. Александрина Николаева Димитрова
    18. Добрин Красимиров Костадинов
    19. Валентин Тодоров Веков
    20. Добромир Иванов Дунчев
    21. Валентин Димитров Петров
    22. Константин Маринов Маринов

    4 МИР - Велико Търново

    водач на листа

    Андрей Иванов Чорбанов

    Андрей Иванов Чорбанов е български имунолог, професор и ръководител на Департамента по имунология в Института по микробиология „Стефан Ангелов“, при БАН.

    През 1992 г. се дипломира в Биологическия факултет на СУ „Св.Кл.Охридски“ със специалност „Биотехнология“, профил „Генно и клетъчно инженерство при прокариоти и еукариоти“. Темата на дипломната му работа е „Имунологични и имунохимични методи за доказване на полиовирусна инфекция“.

    Депутат от „Има такъв народ“ в 45-о, 46-о, 47-о и 49-о НС.
    Зам.-председател на 49-ото НС.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Андрей Иванов Чорбанов

    2. Момчил Кунчев Иванов

    3. Христо Михайлов Дочев

    4. Силвия Маринова Трифонова

    5. Ивайло Николаев Бобев

    6. Емилия Божинова Цветанова

    7. Веселин Иванов Витанов

    8. Александър Крумов Крумов

    9. Борис Кирилов Китанов

    10. Димитър Маринов Байчев

    11. Стефан Стефанов Карабоев

    12. Светлозар Иванов Димитров

    13. Людмила Дианова Златанова

    14. Павлин Валентинов Павлов

    15. Атанас Стоянов Иванов

    16. Димитър Радев Хаджирадев

    5 МИР - Видин

    водач на листа

    Милен Пламенов Милчев

    Милен Милчев е роден през 1980 г. Средното си образование завършва в Гимназията с преподаване на чужди езици „Йордан Радичков“ във Видин.

    Магистър е по търговия и финанси от Университета за национално и световно стопанство.
    Финансов директор на Община Видин в периода 2007-2011 г. и общински съветник през два мандата – 2011-2015 г. и 2015-2019 г.

    Собственик на земеделски бизнес в сферата на зърнопроизводството.

    Той е дългогодишен национален състезател, многократен държавен и балкански шампион по самбо, носител на медали от Европейски първенства и два пъти обявяван за спортист №1 на град Видин през 1998 г. и 1999 г. 

    Кандидати за Народно събрание

    1. Милен Пламенов Милчев
    2. Цветан Иванов Предов
    3. Ивайло Милушев Милушев
    4. Светослав Владимиров Цветанов
    5. Маргарита Людмилова Милчева
    6. Звезделин Вергилов Вайтишев
    7. Леонора Мартинова Лалкова
    8. Йоан Пламенов Христов

    6 МИР - Враца

    водач на листа

    Иван Руменов Клисурски

    Роден е в град София. Завършва средното си образование в Италианския лицей. Учи в Медицински университет – София. Магистър в професионално направление „Медицина“, има и квалификация по Здравен мениджмънт.

    Депутат от ИТН в 46-о и 47-о НС.

    Кандидати за Народно събрание

    1.Иван Руменов Клисурски
    2.Цоло Йотов Цолов
    3.Климент Кирилов Иларионов
    4.Пламен Владимиров Панчев
    5.Илиян Мариов Иванов
    6.Деница Георгиева Каменова

    7 МИР - Габрово

    водач на листа

    Димитър Стоянов Гърдев

    Дипломат, експерт по международни отношения и международна сигурност, Международен секретар на ПП „ИТН“.

    Има магистратури по Международни икономически отношения,
    Национална сигурност и Информационна сигурност.

    Автор на аналитични статии по въпросите на международните отношения, Европейския съюз и проблемите с международната сигурност и отношения в Черноморския регион, Балканите и региона на Близкия изток. Проблемите на глобалната сигурност и заплахите от международния тероризъм, военните, информационните и хибридните заплахи в международните отношения. Глобалната стратегия на ЕС за външна политика и политика на сигурност и европейско сътрудничество в областта на отбраната, Постоянно структурирано сътрудничество (PESCO).

    Преподавателска практика в Института за политика.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Димитър Стоянов Гърдев

    2. Стефан Иванов Михнев

    3. Павел Марианов Джурков

    4. Тодор Тодоров Дабков

     

    8 МИР - Добрич

    водач на листа

    Александър Атанасов Александров

    Александров е български офицер. Роден е през 1958 г. в град Свищов. През 1980 г. завършва Висшето военно училище „Васил Левски“ във Велико Търново, през 1990 г. – Военната академия в Москва, през 1994 г. – Центъра на ООН по операции по поддържане на мира в Райхенау (Австрия), през 1996 г. – Командната академия на Бундсвера в Хамбург (Германия), през 2001 г. – Висшия колеж по отбраната на НАТО в Рим (Италия), през 2003 г. – училището на НАТО в Оберамергау (Германия).

    Народен представител от парламентарната група на „Има такъв народ“ в 45-о, 46-о, 47-о НС.

     

    Кандидати за Народно събрание

    1. Александър Атанасов Александров

    2. Стефан Иванов Костов

    3. Ивайло Христов Христов

    4. Десислава Георгиева Жекова

    5. Доньо Георгиев Донев

    6. Димитър Пеев Димитров

    7. Димитър Красимиров Иванов

    8. Стефан Йорданов Стефанов

    9 МИР - Кърджали

    водач на листа

    Цветан Иванов Предов

    Експерт в социална работа с деца, семейства и рискови групи.

    Бакалавър по „Социална работа с деца“ от ЮЗУ „Неофит Рилски“.
    Магистър по „Управление на институциите за социална работа“ в СУ „Св. Кл. Охридски“. Магистър по „Национална и регионална сигурност“ от НВУ „Васил Левски“.

    Над 17 години опит в социална работа с всички рискови и етнически групи.

    Директор на ЦНСТ за деца и/или младежи с увреждания;

    Инспектор „Социални дейности и възпитателна работа“ в затвора в гр. София, ЗО „Кремиковци” и ЗО „Казичене”;

    Социален работник в Отдел „Закрила на детето“, Дирекция „Социално подпомагане“.

    Народен представител от парламентарната група на „Има такъв народ“ в 49-о НС.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Цветан Иванов Предов

    2. Юлия Георгиева Чортленева

    3. Виктор Станиславов Луков

    4. Денис Николаев Цачев

    5. Васил Стефанов Иванов

    10 МИР - Кюстендил

    водач на листа

    Снежанка Райчова Траянска

    Снежанка Траянска​ има собствен бизнес в областта на “Данъчни и счетоводни консултации”.
    Също така е земеделски производител и експерт към Окръжен съд – Кюстендил.

    Член е на Арбитражно-контролна комисия в ПП “ИТН”.
    Сътрудник към:
    Комисия по бюджет и финанси в 49-о НС;
    Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред в 49-о НС.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Снежанка Райчова Траянска

    2. Катя Георгиева Димитрова

    3. Милен Атанасов Георгиев

    4. Венцислав Георгиев Кодузов

    5. Димитър Христов Джоргов

    6. Румен Любенов Златковски

    7. Снежана Николаева Бозева

    8. Христина Николова Мицкова

    11 МИР - Ловеч

    водач на листа

    Филип Маринов Станев

    Завършил е две специалности в Софийския университет „Св. Климент Охридски“ – „Журналистика“ и „Педагогика“.

    От 2000г. до 2019г. е отговорен сценарист в „Шоуто на Слави“. 
    От 2019г. отговорен сценарист, редактор и водещ в 7/8 ТВ. 

    Депутат е от групата на „Има такъв народ“ в 45-о, 46-о и 49-о НС.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Филип Маринов Станев

    2. Цветелина Николаева Георгиева

    3. Биляна Станимирова Атанасова

    4. Милка Момчилова Андреева

    12 МИР - Монтана

    водач на листа

    Владимир Петров Владимиров

    Кандидати за Народно събрание

    1. Владимир Петров Владимиров
    2. Галина Георгиева Борисова
    3. Младенка Аспарухова Колова
    4. Емилия Фьодорова Димитрова
    5. Светлин Любенов Кирилов

    13 МИР - Пазарджик

    водач на листа

    Андрей Иванов Чорбанов

    Андрей Иванов Чорбанов е български имунолог, професор и ръководител на Департамента по имунология в Института по микробиология „Стефан Ангелов“, при БАН.

    През 1992 г. се дипломира в Биологическия факултет на СУ „Св.Кл.Охридски“ със специалност „Биотехнология“, профил „Генно и клетъчно инженерство при прокариоти и еукариоти“. Темата на дипломната му работа е „Имунологични и имунохимични методи за доказване на полиовирусна инфекция“.

    Депутат от „Има такъв народ“ в 45-о, 46-о, 47-о и 49-о НС.
    Зам.-председател на 49-ото НС.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Андрей Иванов Чорбанов

    2. Димитър Стоянов Гърдев

    3. Тинко Василев Василев

    4. София Карменова Балинова

    5. Атанас Петров Петров

    6. Петьо Михайлов Новаков

    7. Тодор Александров Велчев

    8. Иво Бориславов Любенов

    9. Яна Венциславова Йотова

    10. Димитър Илиев Данчев

    11. Илиян Георгиев Йовчев

    12. Антон Симеонов Спасов

    13. Любка Николаева Димитрова

    14. Крум Иванов Иванов

    15. Рилка Минкова Галчева

    16. Никола Костадинов Колев

    14 МИР - Перник

    водач на листа

    Петя Божидарова Димитрова

    Петя Димитрова е родена и израснала в Перник, където завършва средното си образование в Професионалната гимназия по икономика.

    Има бакалавърска степен в икономическа специалност към НБУ и магистратура „Реторика“ към СУ „Климент Охридски“.

    Петя е дългогодишен спортист, състезател по спортни танци, шампион на България, а към момента е треньор и съдия.
    Тя е експерт в направление „Спорт“, с редица участия в национални и международни проекти завършили с успех.
    В политическа партия ИТН е от самото ѝ създаване, където не спира да се бори за постигане на поставените цели.
    Депутат е в 46-о НС, от област Перник.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Петя Божидарова Димитрова

    2. Мартин Петров Томов

    3. Петър Бонев Костадинов

    4. Младен Кирилов Младенов

    5. Валентина Юлиянова Велкова

    6. Елка Ненчева Миркова

    7. Лъчезар Стоилов Рагин

    8. Симеон Пламенов Георгиев

    15 МИР - Плевен

    водач на листа

    Станислав Тодоров Трифонов

    Кандидати за Народно събрание

    1. Станислав Тодоров Трифонов

    2. Александър Атанасов Александров

    3. Христинка Илийчева Иванова

    4. Федя Стефанов Анов

    5. Гергана Красимирова Богданова

    6. Ралица Николова Рачева

    7. Галина Миткова Дякова

    8. Симеон Димитров Пацов

    9. Димитър Ангелов Ангелов

    10. Красимир Георгиев Иванов

    16 МИР - Пловдив град

    водач на листа

    Станислав Светозаров Балабанов

    Станислав Светозаров Балабанов е журналист, сценарист, продуцент и телевизионен водещ.

    Роден е 1988 г. в гр. Пловдив, България. През 2011 г. получава бакалавърска степен по българска филология в ПУ „Паисий Хилендарски“, а през 2014 г. получава магистърска степен по журналистика, продуцентство и финанси във ВУЗФ – София.

    От 2014 г. е част от продуцентската компания „Седем-осми“. Oт 2019 г. е сценарист, редактор и телевизионен водещ на публицистичното предаване „Студио хъ“, което се излъчва всяка вечер в ефира на 7/8 ТВ.

    Между 2021 г. и 2022 г. е народен представител в три парламента – 45-и, 46-и, 47-и. В 47-о НС е председател на Комисията за пряко участие на гражданите и зам.-председател на ПГ на „Има такъв народ“.

    Член на Изпълнителния съвет и секретар на политическа партия „Има такъв народ“.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Станислав Светозаров Балабанов

    2. Танер Кадир Тюркоглу

    3. Ради Минчев Иванов

    4. Йордан Василев Ангелов

    5. Димитър Стефанов Станков

    6. Ивайло Филипов Филипов

    7. Любомир Василев Апостолов

    8. Маргарита Димитрова Ляскова

    9. Мирослава Димитрова Господинова

    10. Красимир Иванов Иванов

    11. Светослава Лъчезарова Стойкова

    12. Боян Илиев Чалъков

    13. Александър Иванов Илиев

    14. Любомир Тодоров Югов

    17 МИР - Пловдив област

    водач на листа

    Станислав Светозаров Балабанов

    Станислав Светозаров Балабанов е журналист, сценарист, продуцент и телевизионен водещ.

    Роден е 1988 г. в гр. Пловдив, България. През 2011 г. получава бакалавърска степен по българска филология в ПУ „Паисий Хилендарски“, а през 2014 г. получава магистърска степен по журналистика, продуцентство и финанси във ВУЗФ – София.

    От 2014 г. е част от продуцентската компания „Седем-осми“. Oт 2019 г. е сценарист, редактор и телевизионен водещ на публицистичното предаване „Студио хъ“, което се излъчва всяка вечер в ефира на 7/8 ТВ.

    Между 2021 г. и 2022 г. е народен представител в три парламента – 45-и, 46-и, 47-и. В 47-о НС е председател на Комисията за пряко участие на гражданите и зам.-председател на ПГ на „Има такъв народ“.

    Член на Изпълнителния съвет и секретар на политическа партия „Има такъв народ“.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Станислав Светозаров Балабанов

    2. Лъчезар Иванов Бакърджиев

    3. Васил Атанасов Петлешков

    4. Иван Веселинов Генов

    5. Радослав Ангелов Ангелов

    6. Мария Иванова Минчева

    7. Костадин Петров Кеков

    8. Владимир Иванов Недялков

    9. Георги Костадинов Червенков

    10. Христин Димитров Димитров

    11. Росина Тодорова Дойчевска

    12. Боян Илиев Чалъков

    13. Захари Михайлов Захариев

    14. Кирил Стоянов Дешев

    18 МИР - Разград

    водач на листа

    Тезджан Исмаил Сабри

    Кандидати за Народно събрание

    1. Тезджан Исмаил Сабри

    2. Мариян Любомиров Радев

    3. Силвия Веселинова Матеева

    4. Мартин Василев Капралов

    5. Блага Тодорова Димитрова

    6. Милен Петранов Русев

    19 МИР - Русе

    водач на листа

    Драгомир Стефанов Петров

    Кандидати за Народно събрание

    1. Драгомир Стефанов Петров

    2. Анатоли Стефанов Станев

    3. Татяна Агоп Нахабедян-Минчева

    4. Николай Василев Чанев

    5. Ивелин Красимиров Машков

    6. Стойчо Валентинов Минков

    7. Илиян Димитров Илиев

    8. Мартин Илиянов Илиев

    9. Цанислав Маринов Симеонов

    10. Илиян Илиев Игнатов

    11. Явор Радев Радев

    12. Силвия Георгиева Коева

    13. Анабел Свиленова Кръстева

    14. Велислав Стоянов Серафимов

    20 МИР - Силистра

    водач на листа

    Емил Димитров Трифонов

    Кандидати за Народно събрание

    1. Емил Димитров Трифонов

    2. Венко Петров Начев

    3. Ивайло Андонов Иванов

    4. Пламен Владимиров Панчев

    21 МИР - Сливен

    водач на листа

    Иван Стойнов Кючуков

    Кандидати за Народно събрание

    1. Иван Стойнов Кючуков

    2. Пламен Николаев Михайлов

    3. Ивайло Диянов Николов

    4. Славчо Колев Йовчев

    5. Минчо Георгиев Егов

    6. Димитър Людвик Сахакян

    7. Божидара Стоянова Суванджиева

    8. Зина Кирчева Симеонова

    9. Христо Красимиров Костадинов

    10. Захари Михайлов Захариев

    22 МИР - Смолян

    водач на листа

    Андрей Руменов Кадишев

    Кандидати за Народно събрание

    1. Андрей Руменов Кадишев

    2. Борислав Климентов Пешев

    3. Евелин Веселинов Бозов

    4. Александър Федев Василев

    5. Йордан Савов Фотев

    6. Мария Василева Дамянова

    7. Тодор Костадинов Папучаров

    8. Йордан Крумов Йорданов

    23 МИР - София

    водач на листа

    Павела Василева Митова

    Кандидати за Народно събрание

    1. Павела Василева Митова

    2. Александър Николов Вълчев

    3. Александър Викторов Рашев

    4. Иван Руменов Клисурски

    5. Цветелин Минчев Хорозов

    6. Маргарита Пламенова Кънчева

    7. Здравко Ангелов Михайлов

    8. Борислав Климентов Пешев

    9. Елисавета Илиева Пенчева

    10. Илия Ганчев Иванов

    11. Климент Кирилов Иларионов

    12. Диана Николаева Христова

    13. Васил Мирчев Михов

    14. Людмила Петрова Георгиева

    15. Боян Дуков Боянов

    16. Владимир Петров Владимиров

    17. Сокол Кънев Киров

    18. Антония Танева Тонева-Исаева

    19. Станимир Динев Господинов

    24 МИР - София

    водач на листа

    Ивайло Ванев Вълчев

    Ивайло Вълчев е  Роден е на 9 януари 1972 година в Бургас. 

    Завършва Френската гимназия в родния си град, а след като идва в София, учи Българска филология в Софийския университет.

    Той живее в София и се занимава с телевизия от почти 30 години.
    Основно като сценарист, но също така като водещ и продуцент. 

    Автор е на едни от най-обичаните и поетични текстове в песните на Ку-ку бенд.

    Депутат е от групата на „Има такъв народ“ в 45-о, 46-о и 49-о НС.

    Кандидати за Народно събрание

    1. Ивайло Ванев Вълчев

    2. Иван Стойнов Кючуков

    3. Снежанка Райчова Траянска

    4. Илия Ганчев Иванов

    5. Михаел Чавдаров Рогачев

    6. Явор Здравков Исаев

    7. Денис Николаев Цачев

    8. Лъчезар Стоилов Рагин

    9. Симеон Пламенов Георгиев

    10. Галина Георгиева Борисова

    11. Валя Стефанова Трифонова

    12. Петър Бонев Костадинов

    13. Младен Кирилов Младенов

    14. Здравко Ангелов Михайлов

    25 МИР - София

    водач на листа

    Станислав Тодоров Трифонов

    Кандидати за Народно събрание

    1. Станислав Тодоров Трифонов

    2. Петя Божидарова Димитрова

    3. Александър Викторов Рашев

    4. Емил Димитров Трифонов

    5. Явор Здравков Исаев

    6. Ганка Иванова Гилова-Миладинова

    7. Людмила Петрова Георгиева

    8. Станимир Динев Господинов

    9. Ина Иванова Кючукова

    10. Антония Танева Тонева-Исаева

    11. Анета Господинова Хайрединска

    12. Гергана Пламенова Благоева

    13. Валя Стефанова Трифонова

    14. Диана Николаева Христова

    26 МИР - София област

    водач на листа

    Силви Кирилов Петров

    Кандидати за Народно събрание

    1. Силви Кирилов Петров

    2. Венцислав Михайлов Асенов

    3. Борислав Атанасов Топалов

    4. Георги Иванов Иванов

    5. Радостина Александрова Методиева

    6. Николай Иванов Стоянов

    7. Георги Даниелов Босилков

    8. Мартин Емилов Методиев

    9. Иван Димитров Иванов

    10. Паолина Николаева Вецева-Добрева

    27 МИР - Стара Загора

    водач на листа

    Александър Николов Вълчев

    Кандидати за Народно събрание

    1. Александър Николов Вълчев

    2. Павела Василева Митова

    3. Тихомир Гочев Тенев

    4. Живка Михалева Железова

    5. Владимир Юриев Радков

    6. Николай Русенов Колев

    7. Борислава Георгиева Борисова

    8. Нели Нейкова Цанева

    9. Иван Андреев Андреев

    10. Ружа Филипова Андролова

    11. Братана Красимирова Кънчева

    12. Георги Петров Дачев

    13. Николай Ангелов Миков

    14. Станимир Колев Иванов

    15. Силвия Тодорова Александрова-Георгиева

    16. Станислав Димов Танев

    17. Стамен Иванов Ведричков

    18. Дончо Бончев Йорданов

    19. Иванка Иванова Милева

    20. Ивелина Павлова Стоянова

    21. Соня Костадинова Капсъзова

    28 МИР - Търговище

    водач на листа

    Тезджан Исмаил Сабри

    Кандидати за Народно събрание

    1. Тезджан Исмаил Сабри

    2. Васил Стефанов Иванов

    3. Илиян Мариов Иванов

    4. Михаел Чавдаров Рогачев

    29 МИР - Хасково

    водач на листа

    Александър Стайков Марков

    Кандидати за Народно събрание

    1. Александър Стайков Марков

    2. Божин Петров Божинов

    3. Иван Петков Иванов

    4. Ангел Петров Петков

    5. Галина Латева Чакърова-Радославова

    6. Валентин Димитров Делчев

    7. Димитър Ангелов Харишев

    8. Паолина Светозарова Петкова

    30 МИР - Шумен

    водач на листа

    Ивайло Симеонов Костадинов

    Кандидати за Народно събрание

    1. Ивайло Симеонов Костадинов

    2. Мартин Василев Капралов

    3. Йордан Ангелов Йотов

    4. Никола Ангелов Николов

    5. Христо Данков Димитров

    6. Николай Любенов Иванов

    7. Марияна Николаева Георгиева

    8. Анатоли Иванов Лазаров

    9. Мая Николаева Николова

    31 МИР - Ямбол

    водач на листа

    Александър Стайков Марков

    Кандидати за Народно събрание

    1. Александър Стайков Марков

    2. Милко Димитров Димитров

    3. Наталия Василева Добрева

    4. Димитър Недев Колев

    5. Димитър Стоянов Кавалджиев